Serik Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Antalya – Aksu – Serik – Belek – Kadriye – Boğazkent – Beşkonak & Manavgat Çevresinde Parça Eşya Nakliyesi, Ofis ve Büro Nakliyesi, Piyano Nakliyesi, Askılı Tekstil Nakliyat, fuar nakliye, fabrika nakliyesi, büyük depo nakliyesi gibi tüm nakliyat ihtiyaçlarınızda firmamız, hızlı ve son derece dikkatli şekilde hizmet vermektedir.

Baskın Nakliyat

 • misyonumuz
  Serik İlçemizde Müşterileri beklentiler doğrultusunda sorunsuz eşya taşımacılığı ve nakliyesini gerçekleştirmek uluslar arası standartlarda ve teknolojiden yararlanarak başarılı bir biçimde hizmetimizi sunmak.
  Kalite Politikamız ; Evden eve nakliyat işleminde teknolojik imkanların gelişimi ve nakliyat işleminin sistematik bir biçimde yapılması, sektörde gözle görülür bir iyileşmenin gözlenmesi, iş süreçlerinde sorun ile karşılaşılmaması, evden eve nakliyat teknolojilerinin kullanımını artırmak için kapsamlı çözümler sunan Serik Baskın Nakliyat:
  Güvenilir Evden Eve Nakliyat ,
  Yüksek sorumluluk duygusu,
  Deneyim, Kalite bilinci,
  Sürekli gelişim inancı,
  İş ahlakına bağlılık,
  Müşteri beklentilerini en üst seviyede tutmak ve bu seviyede hareket etmekir. 

  vizyonumuz

  Evden eve nakliyat sektöründe, şehir içi ve şehirler arası taşımacılık alanında doğru teknolojiler gelişmelere adapte olan ve deneyimli personellerimiz ile çözümler sunan, , değişimi yönlendiren, müşterilerimizi memnuniyetini en üst seviyede tutan, yerli ve yabancı müşterilerimizin ilk sırada tercih ettiği, evden eve nakliyat sektöründe Serik’te öncü firma olmak.

   

 • Orta Mah. 9 Mart Parkı Yanı Serik Antalya
  05368892865
  info@seriknakliye.com

Evden Eve Asansörlü Nakliyat

 •  Antalya Evden Eve Asansörlü Taşımacılık
 •  Antalya Evden Eve Nakliyat Firmaları
 • Antalya Kurumsal Ofis Taşımacılığı
 • Antalya Otel Taşımacılığı
 • Antalya Nakliyat

Serik Baskın Nakliyat

Serik’te Kurulan Firmamız taşınma işlemlerinizi hızlandırmak ve daha pratik hale getirmek için asansörlü taşımacılık hizmetini Serik, Belek, Kadriye, Boğazkent ve tüm ilçeler için vermektedir.
Asansörlü nakliyat fiyatları, taşınacak ev veya ofisin bulunduğu kat ve konum ile, gidilecek yerin uzaklığı ve yüksekliğiyle doğru orantılı olarak değişmektedir. Asansörlü nakliyat, standart nakliyattan çok daha az zaman alır ve eşyalarınız için daha güvenlidir. Her türlü Nakliyat işlemleri için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Ali İhsan Baskın
0536 889 28 65

Serik’te Güvenli Nakliye

Nakliyatın Faydaları Nelerdir
-Asansörlü nakliyat sayesinde eşyalarınızın taşıma sırasında alabileceği hasar düzeyi minimuma indirilmiş olur.
-Eşyaların taşınma süresi asansörlü araçlarımız sayesinde çok kısa sürelerde tamamlanmaktadır.
-Merdivenleri dik ve yüksek katlı binalarda taşınma işleminin kolaylaşmasını sağlar.
-İnsan gücü ile taşımanın mümkün olmadığı ağır eşyaların güvenli bir taşınmasını sağlar.

Asansörlü Nakliyat İşleminin Aşamaları
1. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde öncelikle evinize ekspertizimiz gönderilir.
2. Ekspertizimiz evinizin bulunduğu sokağın yapısını, balkonun asansörlü taşımaya uygun olup olmadığını inceleyip bu hizmeti almanızın uygun olup olmadığını değerlendirecektir.
3. Eğer evinizin bulunduğu bölge ve evinizin fiziksel şartları asansörlü nakliye için uygun ise taşımanın yapılacağı zaman sizinle ortak olarak belirlenecektir.
4. Belirlenen zamanda son model asansörlü araçlarımız ve uzman taşıma ekibimiz evinize gönderilecek ve taşıma işlemine başlayacaktır.
Kimler Asansörlü Nakliyattan Yararlanamaz
• Evinin bulunduğu sokağa asansörlü taşıma araçlarımızın giremediği müşterilerimiz,
• Balkon yapısı ve büyüklüğünü asansörlü taşımaya elverişli olmayan müşterilerimiz,
• Taşınılacak ev yüksekliğinin asansörümüzün ulaşamayacağı yükseklikte olan müşterilerimiz asansörlü nakliyat hizmetimizden yararlanamaz.
Kırlangıç Nakliyat olarak asansörlü taşımacılık ve diğer nakliyat işlerinizde size özel çözümler üreterek hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan ve sormak istediğiniz her türlü soruyu müşteri hizmetlerimize yöneltebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz 7/24 hizmetinizdedir.